Remington IPL6500

Druh napájania
sieťové
Masážny systém

• , zakúpené v Andrea Shop

Už nikdy nepôjdem na drahú laserovú epiláciu. Výsledky ipl ošetrenia sú výborné.

• Chĺpky naozaj miznú, resp. spomaľuje sa ich rast
    • Aj pri tom najnižšom stupni, cítiť štipnutie pri záblesku

Je naozaj veľmi dobrý. Už po dvoch týždňoch (2 aplikáciách) som videla, že mi rastú pomalšie a nové chĺpky sú jemné.

• , zakúpené v Euroshop.eu

• * IPL svetlo so širokým spektrom rozsahu pre rôzne typy chĺpkov.
    • * Pre domáce použitie.
    • * Dve hlavice, jedna na tvár, jedna na telo.
    • * Ževraj vylepšená Infinity kremičitá žiarovka, ktorá sa už nemusí často meniť ako mali modely pred tým. Pred tým žiarovka vydržala cca 6 tisíc zábleskov, táto má vraj vydržať cca 65 tisíc zábleskov.
    • * Väčšia plocha na odstraňovanie chĺpkov cca 3cm2.
    • * Nastavenie rozsahu intenzity IPL od 1 až 5.
    • * Aj pri najväčšej intenzite - sile záblesku je toto zariadenie znesiteľné, je to také akoby malé štipnutie, na ktoré sa dá časom zvyknúť, nie je to také bolestivé ako napríklad laser v profesionálnom štúdiu i keď u laseru je bolesť zákroku tri-krát väčšia, ale na laseru boli vidieť hneď výsledky, tu to bude na dlhšie asi.
    • * Dobrá cena
    • * Intenzita sily záblesku by mohla byť väčšia, ja mám hrubú kožu, čiastočne trochu do hneda opálenú a veľmi husté a hrubé chlpy, mám pocit, že oproti laseru je to omnoho menej bolestivé, ale aj menej účinné ( čo pevne dúfam, že sa mýlim ), nakoľko prístroj mám len dva týždne a nebol čas ho ešte kvalitne a dlhodobo otestovať...
    • * Po dlhšom používaný bolo predné UV sklíčko trochu spálené, akoby malé spálené bodky...Po vychladnutý sa mi podarilo ich čiastočne Alpou a vatovými tyčinkami odstrániť, ale úplne do čista žiaľ nie. ( uvidíme časom ) dobrá správa náhradný nadstavec sa dá zakúpiť, vychádza 500 Kč.
    • * Žiarovka Infinity tiež maličko na koncoch zhnedla od tepla, takže dúfam, že naozaj vydrží až 65 tisíc zábleskov. ( čas ukáže ) Dobrá správa je, že náhradná sa dá kúpiť za cca 2500 Kč.
    • * Na niektorých zásuvkách mi prúdový náraz pri záblesku zhadzoval istič, našiel som zásuvku, na ktorej prístroj drží a ide.

Zariadenie mám krátko dva týždne, takže ťažko teraz objektívne hodnotiť. Pred troma rokmi som skúšal v profesionálnom štúdiu laser, bolo to drahé, dosť bolestivé, mal som malé spálené pupienky hneď po ošetrení, ale do týždňa mi všetky chlpy úplne vypadali i keď časom znova pomaly vyrástli, lenže bol som iba raz a malo sa ísť aspoň 5 krát.
    Tento IPL pristroj je omnoho menej bolestivý ako laser, len také štipnutie a samozrejme smrad po zhorených chlpov...
    Zatiaľ dva krát použité na rukách po týždni, ale zatiaľ nevypadol ani jeden chlp, ale vraj na IPL to chce viacej času, ako na laser, takže uvidíme, čo čas ukáže, či som kúpil dobre, alebo nie.
    Ale zatiaľ verím, že áno a čas ukáže.

sivá
Na tvár
Druh napájania
sieťové
Masážny systém

Starostlivosť kozmetických salónov priamo u Vás doma, rýchla a bezbolestná epilácia s naozaj dlhodobým výsledkom je tým, po čom ženy naozaj túžia. S IPL epilátorom Remington IPL6500 i-Light Pro toto všetko môžete mať bez vysokých nákladov.

IPL technológia

IPL, intenzívne pulzné svetlo, je bezbolestná technológia rýchleho svetelného záblesku. Rovnakú technológiu využívajú profesionálne salóny, kliniky a dermatológovia. Remington IPL6500 i-Light Pro predstavuje novú technológiu PROPULSE, ktorej cieľom je zničiť všetky chĺpky pri korienkoch. Výsledky sú trvalé a vy získate okrem hladkej pokožky aj nové sebavedomie.

Žiadne skryté náklady

Nová žiarovka Infinity Vás nikdy nenechá v štichu. Už sa nemusíte obávať toho, že zostanete bez prístroja, alebo že budete musieť kupovať novú žiarovku.

Hladká pokožka rýchlejšie než predtým

O 50% väčšie pulzné okienko než v predchádzajúcich modeloch Vám zaručí bezpečnejšiu a hlavne rýchlejšiu epiláciu.

Už žiadne ďalšie chĺpky

Svetelná energia sa sústredí na korienky chĺpkov, a tým potláča ich ďalší rast. Vďaka pokročilej technológii PROPULSE, ktorú značka Remington vyvinula, sa zbavíte chĺpkov natrvalo.

Pre ženy aj mužov

IPL epilátor Remington IPL6500 je účinný ako na dámskom, tak mužskom tele. S technológiou i-Light môžete u mužov ošetrovať oblasti  chrbta, hrudníka alebo ramien.

Úplne bezpečný epilátor

Epilátor má zabudovaný senzor pleti, ktorý určí, či je odtieň vašej kože vhodný pre IPL epilovanie.

Zbavte sa aj chĺpkov v tvári

Prístroj je navrhnutý tak, že je vhodný aj na odstraňovanie chĺpkov u žien pod lícnymi kosťami.

Vlastnosti IPL epilátora Remington IPL6500 i-Light Pro

Epilačný systém:

Infinity kremičitá žiarovka bez potreby výmeny

Trvalé výsledky sa môžu dostaviť už po troch ošetreniach IPL epilátorom

Určený na použitie na ženskom a mužskom tele a ženskej tvári 5 stupňov nastavenia intenzity

O 50% väčšie pulzné okienko než v predchádzajúcich modeloch (3 cm²)

Tvárový nadstavec  2cm² - rýchlosť záblesku každé 4 sekundy

Multi-Flash (rýchlosť záblesku každé 3 sekundy) pre väčšiu oblasť a single-flash pre detailné ošetrenie

Bezpečné použitie

Klinicky overené a dermatologicky testované

Zabudovaný senzor pleti

Napájanie:

Sieťová prevádzka

Univerzálne napätie

Remington IPL epilátory sa líši možnosťou použitia na rôzne oblasti tela, preto si vyberte práve ten typ, ktorý sa Vám bude najviac hodiť.

Obsah balenia:

IPL epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro

Nadstavec pre oblasť ženskej tváre

IPL epilácia nie je vhodná pre všetky typy pokožky. Pred zakúpením epilátora si radšej v tabuľke overte, či je pre vás IPL epilácia to pravé.

• Naozaj spomaľuje rast chĺpkov
    • Je to určite lacnejšie ako laserová epilácia v salóne
    • Viditeľné výsledky
    • Problém so servisom
    • Aj pri tom najnižšom stupni cítiť štipnutie

Produkt som si kúpila pred viac ako dvomi rokmi, samozrejme, po dvoch rokoch sa mi pokazil. Hľadala som servis, vraj je v Košiciach, kam by som teda produkt musela poslať a zároveň 20€ zaplatiť len za diagnostiku. Rozhodla som sa, že skúsim nájsť náhradnú žiarovku no priamo k tomuto produktu som ju nenašla a keď som navštívila stránku výrobcu Remington, tak im stránka s náhradnými dielmi nefunguje. Veľmi ma sklamalo, že sľubovali 100 000 zábleskov (čomu som samozrejme ani neverila), no v mojom prípade som neurobila ani 1 000 zábleskov (z tých dvoch rokov, čo som ho mala som ho kvôli tehotenstvu používala iba rok a aj to na bikiny a podpazušie a osvetľovala som sa raz do týždňa). Preto ma veľmi mrzí, že taký dobrý produkt ma po dvoch rokoch takto sklamal...

• funguje, chĺpky na nohách už nemám takmer žiadne
    • pre mňa bezbolestné použitie, cítim len teplo aj na najvyššom stupni
    • zatiaľ som neobjavila

bola som skeptická celkovo voči IPL a aj voči tomuto modelu kvôli nízkej cene oproti iným značkám, ale naozaj funguje, odporúčam!

• Dostala som tento prístroj na Vianoce, s veľkým nadšením som si začala depilovať nohy... samozrejme že pri používaní cítite malé štipnutie - to uvádza aj výrobca, na nohe mám aj tetovanie a bohužiaľ aj cez toto tetovanie mi prerastajú chlpky. Pri depilácii aj na mieste kde mám tetovanie som cítila rovnaké štipnutie ako inde ale toto štipnutie neprestávalo bolelo aj neskôr a na druhý deň sa mi v mieste tetovania spravili pľuzgiere, stále to neskutočne bolí, pľuzgiere praskli a teraz mám na týchto miestach riadne diery a začína sa mi to zapaľovať... ak to neprejde budem nútená ísť k lekárovi... mám to aj odfotené..

Určite tento prístroj nepoužívajte na mieste kde máte tetovania !!!

• , zakúpené v Andrea Shop

• Chĺpky naozaj miznú, resp. spomaľuje sa ich rast
    • Aj pri tom najnižšom stupni, cítiť štipnutie pri záblesku

• , zakúpené v Euroshop.eu

• * IPL svetlo so širokým spektrom rozsahu pre rôzne typy chĺpkov.
    • * Pre domáce použitie.
    • * Dve hlavice, jedna na tvár, jedna na telo.
    • * Väčšia plocha na odstraňovanie chĺpkov cca 3cm2.
    • * Nastavenie rozsahu intenzity IPL od 1 až 5.
    • * Dobrá cena

Ale zatiaľ verím, že áno a čas ukáže.