REMINGTON IPL 6250

• Jednoduché ovládanie
    • Funguje, len to chce trpezlivosť
    • Žiadne prídavné nadstavce, len jedna veľkosť
    • Ošetrí veľmi malú plochu

Pre trpezlivých, ak chce niekto rýchlejšie výsledky treba investovať do drahšiehp výrobku

• , zakúpené v K24.sk

Prístroj mi vyhadzoval poistky v celom dome. Len jedna zásuvka vydržala, ale aj tak po cca 15 minútach mi začal blikať a vydávať výstražný signál. A vyhodil mi poistky aj v tej zásuvke. Tak som ho vrátila. Ale zatiaľ nemám po takmer 3 týždňov ani prístroj, ani peniaze

• , zakúpené v K24.sk

vzhladom na kratky cas, nedokazem vyhodnotit kvalitu produktu, po prvom pouziti bez komplikacii

sivá
Druh napájania
sieťové
Masážny systém

Epilátor Remington IPL6250 i-Light Essential Hair Removal Unisex

Epilátor Remington IPL6250 i-Light Essential ponúka jednoduché riešenie pri odstránení chĺpkov na celom tele aj na citlivých miestach ako sú triesla a podpazušie. Epilátor je rýchly, jemný k pokožke a ponúka trvalé odstránenie chĺpkov. Bezbolestná technológia rýchleho svetelného záblesku IPL, rovnaká technológia, akú využívajú profesionálne salóny, kliniky a dermatológovia. i-LIGHT ESSENTIAL najmodernejšie a inovatívne technológie zaručuje stále odstránenie chĺpkov - dokonalé výsledky iba po troch aplikáciách. Remington i-Light Essential predstavuje unikátnu technológiu PROPULS ™, klinicky overenú technológiu Intense Pulsed Light, ktorá sa zameriava na chĺpky priamo pri koreni. Tento hrdina zaručuje super-hladkú pokožku pre celkovú slobodu. Odporúčaný dermatológmi, je jemný k pokožke, plus nový integrovaný senzor pleti zaistí, že aplikácia bude vykonávaná iba na vhodnom type pokožky. Remington i-LIGHT ESSENTIAL možné používať ženami aj mužmi pre oblasti pod krkom - vrátane nôh, paží, podpazušie, slabín, chrbta, hrudníka a ramien. S ergonomickým, elegantne bielo strieborným dizajnom a pohodlnou rukoväťou, je jemný k pokožke a jednoduchý na použitie . .

Nová kremičitá žiarovka INFINITY

Vďaka žiarovke Infinity, tu nie sú žiadne skryté náklady. Už nikdy nebudete musieť vymeniť žiarovku alebo zostať bez prístroja Remington i-LIGHT PRESTIGE, ktorý vám zaistí dokonale krásnu a hladkú pleť .

Technológia PROPULS ™

S technológiou Propulse ™ s 2 sekundovou zábleskovú frekvencií a režimom Multi-Flash pre nepretržitý pohyb a faktom, že môže ošetriť naraz väčšie oblasti než laser, je i-LIGHT ESSENTIAL jedným z najrýchlejších dostupných IPL systémov. O 50% väčší pulzný okienko s ochranným UV filtrom: chráni pokožku, ľahko sa aplikuje na požadovanej oblasti. Vychutnajte si krásne hladkú pokožku v okamihu. . i-Light systém Remington i-LIGHT je rýchly, bezbolestný a vysoko efektívne. Používa prevratnú technológiu silného svetelného lúča - rovnakú technológiu odstraňovania chĺpkov využívajú profesionálne salóny a kliniky - bezpečne odstráni chĺpky pre nádherne hladkú pleť až na 12 týždňov. i-LIGHT prináša unikátnu "multi-flash mode technológiu", vďaka ktorej predstavuje najrýchlejší metódu pre odstraňovanie chĺpkov. i-Light Essential pre okamžité použitie v pohodlí domova. Tento unisex systém je určený pre dlhodobé odstraňovanie chĺpkov na nohách, rukách, v podpazuší, oblasti bikín, na chrbte, hrudníku a ramenách .

Čo je intenzívne pulzné svetlo (IPL)

IPL (Intenzívne Pulzné Svetlo) je technológia, ktorá sa používa celosvetovo už viac ako 15 rokov. i-LIGHT využíva technológia rýchleho svetelného záblesku. Svetelná energia je zameraná na korienky chĺpkov pod povrchom pokožky a tak zastavia ich rast. Pulzné svetlo zacieli tmavšie sfarbenie, takže najlepšie výsledky sú vidieť na tmavších chĺpkoch. .

Čo od i-LIGHT očakávať

Naše štúdie ukázali, že znateľné výsledky sú viditeľné už po prvom použití, hoci pre najlepšie výsledky je dobré opakovať proces, kedykoľvek máte pocit, že chĺpky začali opäť rásť. Výsledky môžu byť individuálne. Všeobecne odporúčame po prvom použití prístroja opakovať proces po 2-3 týždňoch. Očakávaný výsledok sa dostaví po 3 ošetreniach. Niekoľko dní po prvom ošetrení môžete zaznamenať, že chĺpky začali vypadávať. Niektoré chĺpky narastú znovu, ale jemnejšie a svetlejšie. Po prvých ošetreniach je opätovný nárast chĺpkov normálnym javom. .

Ako pracuje IPL ošetrenie v porovnaní s laserovým odstraňovaním chĺpkov?

Hlavným technologickým rozdielom medzi týmito dvoma spôsobmi je, že laser využíva zameranú vlnovú dĺžku svetla, zatiaľ čo IPL používa plné spektrum spolu so špeciálnymi filtrami. Zjednodušene, IPL využíva intenzívne pulzné svetlo namiesto laserových lúčov. IPL a laser fungujú na podobnom princípe vysielanie svetla do folikul chĺpkov. .

Môžem sa krátko po ošetrení opaľovať?

Po ošetrení i-LIGHT svetlom vášho IPL je pokožka citlivejšia. Preto je vhodné sa niekoľko dní po ošetrení vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu, rovnako tak aj iným vplyvom ktoré by mohli pokožku podráždiť. .

Špecifikácia IPL6250

Jednotka na odstránenie chĺpkov obsahuje: základňu ručný prístroj vrátane kremičitej žiarovky zábleskovej okienko so zabudovanou UV ochranou tvárový nástavec pre dámske chĺpky v tvári (pod lícne kostí)

Technológiu PROPULS ™: záblesk každé 2 sekundy

Vyšší výkon (7-8 J / cm2)

Integrovaný senzor pleti

LED kontrolka: úrovne energie integrovaného senzora pleti životnosti žiarovky

Sieťový

Kremičitá žiarovka INFINITY s dlhou životnosťou

Sada obsahuje 1 žiarovku

POUŽITIE: Telo - Unisex (muži i ženy)

Trvalé výsledky po 3 ošetrení

• Žiadne prídavné nadstavce, len jedna veľkosť
    • Ošetrí veľmi malú plochu

• Zatial nic
    • Neoholene nohy

Ja tomu nerozumiem, prave som ho prvykrat pouzila, cakala som oholene hladke nohy a nic, chlpy zostali! Vysvetlite mi, ci sa mam teraz oholit ziletkou, ci ako to vlastne funguje????

• , zakúpené v Holime.eu

• funguje
    • malá plocha
  • , zakúpené v K24.sk

• Zatiaľ nemám žiaden problém. V iných recenziách som sa stretla s negatívnymi reakciami, avšak u mňa sa nič z toho nepotvrdilo. Používanie nie je bolestivé. Veľké plus je,že použitie nezaberie veľa času.
    • Efekt je trochu iný ako som čakala, po prvom použití ešte nie je vidieť rednutie chĺpkov. Podľa návodu je to v pohode, tak počkám a snáď bude všetko ako má byť :-)

Nemám sa na čo sťažovať, som spokojná

• , zakúpené v Euroshop.eu

• ok

ok

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• rychle dodania dobra komunikacia obchodnika
    • slabsi popis vyrobku

vcelku odporucam

• velmi dobre vysledky
    • dost velky razovy odber ..........cize pri zastaralej alebo poddimenzovanej elektroinstalacii je prakticky nepouzitelny

som riadne spokojna. dost som sa bala lebo je to dost penazi a nebola som si ista ci to vobec funguje. Pouzila som ho v priebehu 6 tyzdnov 3 krat a uz po prvom raze mi ostavali mapky a kazdym pouzitim sa dost zvacsuju (som ale idealny typ = tmave chlpy a biela koza)
    Trosku viac to boli ako som si myslela ze bude ale da sa to vydrzat.
    Niekedy mi pride ze sa rukovat dost prehrieva ale este sa mi nestalo aby sa vypol.
    Poistky mi vyhadzuje na internate (doma nie) ale tam je vseobecne problem s elektrikou.

• , zakúpené v KupToTu.cz

vpohode