Remington IPL 5000

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• cenová dostupnosť
    • nie je možné používanie v letných mesiacoch

tento tovar som si zakúpila na základe recenzií a aj preto, že ma nebaví šermovať každú chvíľu so žiletkou. Zatiaľ som ho použila iba raz, keďže nie je dobré epilovať opálenú pokožku. Uvidím aké to bude v jeseni, keď začnem naplno :)

• , zakúpené v Euroshop.eu

• zatiaľ nevidím výsledky
    • snáď splní očakávania
    • zahrieva sa

neviem ešte objektívne povedať svoj názor,čakám na výsledky

Produkt nemá žiadne parametre.

i-LIGHT . systém na dlhodobé odstránenie chĺpkov PILÁCIA, jednotka na

• odstraňovanie chĺpkov obsahuje: základňu, rukoväť vrátane IPL žiarovky,
  • okienko na záblesky vrátane vstavanej UV ochrany, rýchly impulz: záblesk
  • každé 2 sekundy, výber módu: MULTI-FLASH na väčšie oblasti,
  • SINGLE-FLASH na detailné ošetrenie, LED indikátory: iIntenzity svetla,

nastavenia módu, životnosti žiarovky, sieťový, životnosť žiarovky . 1 500 zábleskov, balenie obsahuje 3 žiarovky

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • Zobraziť celú recenziu na www.vzdy.sk

• nic
    • - prehriava sa
    • - po polroku ziadny efekt
    • - mala plocha osvietena na jeden zablesk

Este nikdy som sa tak velmi nesklamala ako pri tomto vyrobku. Uplna blbost za vela penazi. Vobec to nefunguje!!! Nekupujte si to!

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• cenová dostupnosť
    • nie je možné používanie v letných mesiacoch

• -prístroj mám od januára, pravidelne každé 2 týždne ho používam, avšak výsledok je nedostatočný
    • -vôbec nemám pocit, že by chĺpkov ubúdalo, je ich možno o pár menej
    • -prístroj sa rýchlo prehrieva
    • -minula som už 3 žiarovky, efekt nedostatočný
    • -nová stojí 25 €
    • -už by som si ho nekúpila
    • -zbytočne vyhodené peniaze
    • -neodporúčam

- očakávala som krásne hladké nohy a hlavne bikiny
    - namiesto toho mám chlpaté nohy a od holenia tvrdé vyrastajúce chlpy ako brada
    - vôbec neodporúčam
    - predražený výrobok s nulovým efektom

• mám tento prístroj mesiac,ale nevidím žiadne výsledky a už je aj po jednej žiarovke...neverím,že tam bolo 1500 zábleskov...
    • postupujem podľa návodu,ale výsledný efekt nikde...mám pocit,že to boli zbytočne vyhodené peniaze

....

• Výrobca uvádza, že jedna noha by nemala trvať dlhšie ako 15 minút. Zaujímalo by ma, kde na to prišli! Ani pri najnižšej intenzite záblesku to 15 minút netrvá, pretože za hneď zahreje a treba dlho čakať, kým môžete pokračovať.

Tiež som čakala viac. Nie sú ani pre, ani proti. Ale už by som si ho určite NIKDY nekúpila. Od januára som sa rozhodla, že keď ho teda mám, tak budem skúšať, takže každé dva týždne už tretí mesiac holím a oblaskujem (len nohy). Výsledok tam je, nie však na 100 %!
    Ale by som pol roka obleskovala a mala pokoj od epilácie či holenia tri mesiace, tak to ani náhodou...

• , zakúpené v Euroshop.eu

• zatiaľ nevidím výsledky
    • snáď splní očakávania
    • zahrieva sa

neviem ešte objektívne povedať svoj názor,čakám na výsledky

• neviem - mám 3 týždne. vykonala som 3 aplikácie. Aplikácia ale ani pri najvyššom výkone nespôsobuje popálenie ani začervenanie kože.
    • Slabý výkon, multiflash vydrži max. 15 zábleskov, potom prístroj je prehriaty a musí sa chladiť ca. 15-20 min. oíšetrenie obcoh nôh trvá aj s prestávkami tak ca. 3 hodiny.

po 3 aplikáciách som spozorovala ca. 10percentné zastavenie rastu chlpkov. Zatiaľ spokojná nie som! čakala som viac.

• dočítala som sa, že okrem tváre a krku

škoda

• nikde sa nepíše či sa produkt môže používať na tvár čakám na odpoved dakujem

vyberiem si tento produkt ked mi odpoviete na otázku