Remington EP7030

spokojnosť

• bolesť minimálna, som sním veľmi spokojná
    • batéria na jedno nabitie dosť dlho vydrží
    • za rozumnú cenu, veľmi dobrý výrobok, som spokojná
    • v sprche nieje taký účinný, nakoľko chĺpky sa prilepia na kožu a vtedy ich tak dobre nezachytí

Biela/Šedá
Druh napájania
akumulátorové
Doba prevádzky cca.
40 min

REMINGTON EP7030 Luxusne vybavený epilátor Remington, ktorý oslní zaujímavou výbavou. Pre dokonalú epiláciu využíva pokročilý systém 40 pinziet , navyše nechýbajú špeciálne osvetlenie pokožky Precision, takže vám už neunikne ani ten najmenší chĺpok. Obrovskou výhodou je tiež luxusná masážna hlavica s Aloe Vera , ktorá upokojuje vašu pokožku a minimalizuje tak podráždeniu. Epilátor je navyše vhodný ako pre suché, tak i Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• - išla som do kúpy epilátora dosť neisto, pretože som epiláciu skúšala asi pred 10 rokmi a dosť to bolelo. Tak som si zvykla nohy buď holiť, alebo posledné roky (pretože to dlhšie vydrží) som si dávala nohy epilovať voskami u kozmetičky.
    • - epilátor Remington EP7030 nemám síce s čím porovnať (pretože iný som v poslednej dobe neskúšala), ale epilácie je úplne v pohode, bolesť je ako keď si trhám obočie... a to nemám ktovie aký prah bolesti. Takže pre mňa bude epilácia už len s úsmevom :))). Vrelo odporúčam.
    • - na mokro som ho zatiaľ neskúšala, iba na sucho.
    • Ivana

Super !