Remington EP7020

• , zakúpené v DATART.sk

• dobre vytrháva
    • berie aj kratučké chĺpky
    • svetielko aj prídavná holiaca hlava sú super
    • na môj vkus veľmi hlučný (hlučnejší než philips, ktorý som mala predtým)

som spokojná s pomerom cena/výkon, snáď mi vydrží aspoň pár rokov

Masážny systém Áno

Počet rýchlostí 2

Mokré holenie Nie

Osvetlenie Áno

Čas prevádzky bez kábla 0 min.

Holenie Áno

produkt som vrátila,nevyhovovala šírka holiacej plochy

• - výkon
    • - světlo
    • - napájení přes kabel

Tento epilátor jsem zatím použila podruhé. Ale jsem mimořádně spokojená. Ve srovnání s dřívějším strojkem od značky Braun, je tento mnohem rychlejší ve vytrhávání chloupků, možná díky velikému množství pinzet. Pozitivně hodnotím i světlo, díky kterému zahlédnu i světlejší chloupky. Mohu tento výrobek tedy jedině doporučit.

Som spokojná. Našla som čo nsom hľadala

• -skoro bezbolestne
    • -ľahký a super do ruky
    • -treba viackrát prejsť aby vytrhol chlpky
    • -dlho trvá depilovanie

Roky som používala Philips, tento Remington je horší , neberie chlpky na prvý krát, depilovanie trvá raz tak dlho ako s Philipsom. Dnes som ho kupila a je tam možnosť vrátenia tovaru ale necháme si ho, dcéra si chváli bezbolestnosť tak jej ho nechám .

• , zakúpené v DATART.sk

• dobre vytrháva
    • berie aj kratučké chĺpky
    • svetielko aj prídavná holiaca hlava sú super
    • na môj vkus veľmi hlučný (hlučnejší než philips, ktorý som mala predtým)

som spokojná s pomerom cena/výkon, snáď mi vydrží aspoň pár rokov

• , zakúpené v NAY Elektrodom

ja som spokojna. bolest sa da vydrzat, aspon na nohach. ine som neskusala. Niekedy chlpky nevytrhne na prvy krat, ale to mi nevadi