Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

TOP 9 v kategórii Epilátory

Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™) Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

bielo-zlaté
Na tvár
Modelová rada
Silk-expert

• podla mna lepsia volba ako Philips
    • jedinu nevyhodu vnimam, ze je nutne to mat v eletr.sieti...co je podla mna aj tak lepsia volba, ako akumulator

• Citlivý režim
    • Design
    • Fajn do ruky
    • Aj pre mužov
    • Dlhý kábel
    • Čakala som ho tichsi
    • Blikanie je nepríjemné na oči

Zatiaľ použitý 2x, zdá sa mi, že chlpov je trochu menej.
    Nikdy som nič obdobne nemala, ale čakala som ho tichsi.
    Blikanie je trochu nepríjemné na oči, ale vôbec neboli, maximálne trochu zastipe. (Použila som len najslabšiu úroveň zatiaľ)

• Stručný a jasný návod
    • Jednoduché používanie
    • Vysoká cena

IPL epilátor Braun Silk-expert je v luxusnom balení. Puzdro je vhodné aj na cestovanie. Návod je jednoduchý a jasný. Používanie je veľmi jednoduché. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití, najmä na nohách. Síce vyššia cena, ale vzhľadom k účinnosti odporúčam.

bielo-zlaté
Bikini hlava
Vodotesnosť
Typ
IPL
Na tvár
Modelová rada
Silk-expert

Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™)

Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje intenzitu každého záblesku na rôznych častiach tela. ² Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden.

Svetovo vedúca značka na trhu s elektrickými prístrojmi na odstraňovanie chĺpkov pre ženy.

Viditeľné výsledky až do 6 mesiacov¹

Najlepší výkon vo svojej triede na viditeľnú redukciu chĺpkov už za 4 týždne, ktorá pretrváva až 6 mesiacov¹. Na sledovanie prvých výsledkov a dosiahnutie dlhodobo hladkej pokožky používajte prístroj raz za týždeň počas 1 mesiaca.

Účinný a jemný

Senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) nepretržite sníma odtieň vašej pokožky 80-krát za sekundu a automaticky upraví úroveň intenzity na zabezpečenie dokonalej rovnováhy medzi rýchlymi výsledkami a jemnosťou pokožky.

Presný a dôkladný od hlavy  po päty

Tento IPL epilátor je vybavený dvomi presnými krytmi na menšie a citlivé oblasti, ako sú oblasti tváre a bikín, štandardným krytom ideálnym na podpazušie a širokým krytom na väčšie oblasti tela, ako sú hrudník alebo stehná.

Hladká pokožka aj na citlivých miestach

Dva režimy citlivosti dotykom tlačidla prispôsobia intenzitu svetla na dlhodobo hladkú pokožku aj na citlivých miestach. Ideálne aj pre neskúsených používateľov.

Menej vynechaných miest

Silk-expert Pro 5 je najrýchlejší IPL epilátor na trhu³ – bliká každú 0,5 sekundu. Nepretržité, vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché kĺzanie po pokožke a menej vynechaných miest. ³ Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden.  10 úrovní intenzity

Silk-expert Pro 5 presne rozpozná aj tie najmenšie odchýlky v odtieni pokožky na rôznych častiach tela vďaka 10 úrovniam intenzity. Tým zabezpečí dokonalú rovnováhu výkonu na dlhotrvajúce výsledky v pohodlí domova.

Skonštruovaný na dlhú  životnosť

Silk-expert Pro 5 je navrhnutý na 400 000 zábleskov, ktoré sa rovnajú 22 rokom ošetrovania celého tela4. Má výkon až 6 J/cm² – to je najrýchlejší spôsob, ako dosiahnúť dlhodobo hladkú pokožku 4Nejedná sa o záruku na životnosť prístroja

Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný

IPL epilátor Braun je vhodný na rôzne odtiene pokožky od svetlých až po stredne tmavé, s chĺpkami od prirodzenej blond po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi blond, červené, šedivé alebo biele chĺpky, kde je menej melanínu na zachytenie svetla.

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 786 recenziíĎalšie informácie

• Aj pre mužov
    • Dlhý kábel
    • Čakala som ho tichsi
    • Blikanie je nepríjemné na oči

Zatiaľ použitý 2x, zdá sa mi, že chlpov je trochu menej.
    Nikdy som nič obdobne nemala, ale čakala som ho tichsi.

• Stručný a jasný návod
    • Jednoduché používanie
    • Vysoká cena

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 786 recenziíĎalšie informácie

• Ľahlá manipulácia
    • Skladnosť

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 som zatiaľ použila len 2x. Už teraz vidím zlepšenie. Epilátor je veľmi ľahký. Je v kufríku čo je úplne super. Je všetko pekne zabalené a ľahko prenosné. Je tam niekoľko nástavcov, ktoré sa dajú ľahko vymeniť. Nič sa nemusí zložito nastavovať, iba sa prístroj zapne do siete a funguje.

• Nádstavce
    • Jednoduché ovládanie

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 som zatiaľ použila len 3×, ale už teraz vidím zlepšenie. Epilátor je veľmi pekný a balenie v kufríku je super. Je to všetko pekne zabalené a ľahko prenosné. Je tu niekoľko nástavcov, ktoré sa dajú ľahko vymeniť. Nič sa nemusí zložito nastavovať, iba sa prístroj zapne do siete a funguje.

• Rýchlosť zábleskov
    • Padne do ruky
    • Praktické puzdro
    • Nastavuje sa sám
    • 2 a 2 rovnaké hlavice

Epilátor Braun PL5347 IPL používam 3 týždne. Mám tmavšie chĺpky, takže je pre mňa ideálny. Používam podľa návodu 1x týždenne a po 3 použitiach už vidím požadované zmeny :) Epilátor nie je potrebné zložito nastavovať, stačí priložiť a prístroj sa sám prispôsobí farbe pokožky. Môžete si nastaviť šetrný režim alebo režim s rýchlymi zábleskami. Pekný dizajn, dobre ovládateľný, 4 náhradné hlavice a praktické puzdro.

• Praktické puzdro
    • Dizajn
    • Jednoduchosť používania
    • Užívateľsky prívetivý
    • Prispôsobí sa pokožke
    • Žiletka je súčasťou balenia
    • Vyžaduje si to trpezlivosť
    • Nemožno použiť na celé telo
    • Nutnosť oholenia pred použitím

Tento IPL epilátor je v peknom pevnom puzdre, v ktorom sú uložené všetky náhradné hlavy, kábel a holiaci strojček. Dizajnovo podarený kúsok.
    Vzhľadom na premyslenú kúpu som už mala veľa informácií, a tak ma neprekvapilo, čo mnohých používateľov. V reklame to totiž pôsobí, že ho môžete používať naozaj na celé telo. Bohužiaľ to tak nie je - nesmie sa používať na intímne partie, bradavky, u mužov na oblasť brady atď.
    Prístroj je užívateľsky veľmi prívetivý. Nemusíte nič zložito nastavovať, sám sa prispôsobí farbe pleti. V podstate ho len zapnete, držíte tlačidlo a pomaly prechádzate po koži.
    Smie sa používať na danú oblasť 1× týždenne. Ja mám za sebou zatiaľ 3 aplikácie na nohy a podpazušie. Mám dojem, že chĺpky rastú pomalšie a sú slabšie, miestami ich je menej. Aby som však mohla objektívne zhodnotiť, asi by som musela napísať recenziu po dlhšej dobe používania. Skutočne dúfam, že docielim hladkú pokožku bez potreby neustáleho holenia. Ak bude účinný na nohy a podpazušie, plánujem ho používať viac.

• , Testované s Testuj.to

• rýchlosť a jednoduchosť používania
    • dizajnovo vydarený produkt

Keďže mi po 30 rokoch používania depilátora začali rásť chĺpky, musela som hľadať nové riešenie - žiletka nie, vždy sa porežem :-) A IPL epilátor sa mi zdal ako dobrá voľba. Je drahý, ale vyzerá krásne a teraz overujem funkčnosť. Je zabalený v krásnom puzdre a má 4 hlavy, ktorými si pohodlne epilujete celé telo. Páči sa mi rýchlosť používania - po troche cviku dokážem celé telo " prejsť " za cca 10 min.

• dizajn
    • jednoduchá manipulácia
    • viacero hlavíc rôznych veľkostí
    • rýchlosť záblesku
    • výrobok spĺňa to, čo sľubuje
    • praktické a pekné puzdro
    • lacnejší ako konkurencia
    • nemusím sa holiť každé dva dni
    • cena, ale aj tak stojí za to
    • na najsilnejšom režime trochu štípe

S Braun IPL som už mala skúsenosti a novšia verzia ma len utvrdila v tom, že to bola skvelá investícia, používa sa veľmi jednoducho a táto rada "bliká" oveľa rýchlejšie ako cca 2 roky staršia verzia. Epilácia takmer celého tela je hotová za cca 20 minút. Už po prvom použití je vidieť spomalenie rastu chĺpkov o tretinu, pri treťom použití už vidno miesta, kde chĺpky vôbec nerastú.

• pekný dizajn
    • pri použití na nohách bezbolestný
    • tichý
    • jednoduchá manipulácia
    • kúpna cena vyššia

Pekné balenie, praktické na cesty, pekný dizajn a príjemné držanie prístroja, nešmýka sa. Pri používaní je cítiť len bezbolestný hrejivý pocit a aplikácia je s ním veľmi jednoduchá. Ďalšou výhodou je, že pri podržaní tlačidla je ožarovanie trvalé. Po prvom použití rastú chĺpky pomalšie, ale chce to dlhšiu dobu na testovanie.