Braun Silk-épil 9 MBSE9 Designová edícia

Dámsky epilátor, ktorý zanechá pokožku dlhodobejšie hladkú. Naviac je 100 % vodotesný, teda vhodný pre ľahkú a pohodlnejšiu epiláciu v sprche či vo vani...
Do týždňa
Doporučená ponuka Pepita.com

Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

Tento dámsky epilátor stelesňuje filozofiu, z ktorej sa rodí každý produkt značky Braun: dobrý dizajn nadovšetko. Širšia hlava pre ultra rýchle výsledky. Pinzetová technológia Micro-Grip zachytáva aj chĺpky, ktoré vosk nezachytí. Tento epilátor zaistí odstránenie chĺpkov a hladkú pokožku na celé týždne, nie len dni. Naviac je 100 % vodotesný, teda vhodný pre ľahkú a pohodlnejšiu epiláciu v sprche či vo vani. Jednoduchý. Užitočný. Odolne konštruovaný. Súčasťou balenia je aj cestovné puzdro dizajnovej edície, peelingový nástavec, hlava holiaceho strojčeka, nástavec zastrihávača, nástavec pre kontakt s pokožkou, nabíjačka a čistiaca kefka.

Storočie kvalitného dizajnu

Kvalitný dizajn tvorí základnú filozofiu každého výrobku Braun už 100 rokov. Dizajnový rad Silk-épil 9 je čistým odrazom samotnej podstaty značky Braun: je jednoduchá, praktická a dlho vydrží.

biela
Bikini hlava
Vodotesnosť
Typ
klasické
Osvetlenie

• , zakúpené v Alza.sk

• starší typ rovnakej značky mi vydržal 15 rokov, oceňujem najmä masážny nastavec, epilacia je tak menej bolestivá

Kúpila by som si to opäť

• , zakúpené v Alza.sk

• Vykonny, so zvacsenou epilacnou plochou, takmer bezbolestna epilacia. Velka spokojnost.

• trhanie nie je bolestive

Typ
klasické
Osvetlenie

Kvalitný dizajn je jednoduchý

Výrobky Braun sú navrhované tak, aby sa ľahko používali. Strojčeky dizajnového radu Silk-épil 9 majú širokú hlavu, takže epilujú rýchlejšie a majú tak ultra rýchle výsledky. Je navrhnutý tak, aby bola epilácia dôkladná a účinná každým ťahom.

Kvalitný dizajn je jednoduchý

Kvalitný dizajn je praktický

Dobrý dizajn je praktický - preto tento prístroj dodávame s nástavcom peelingovej kefky, aby bola vaša pokožka po epilácii čistá a hebká.

Kvalitný dizajn je praktický

Kvalitný dizajn dlho vydrží

Produkty Braun sú vyrobené z prvotriednych materiálov a s vysokou kvalitou spracovania: dizajnový rad Silk-épil 9 je plne vodotesný, takže chĺpky môžete odstraňovať vo vani alebo v sprche, čo je príjemnejšie.

Kvalitný dizajn dlho vydrží

Hladká a žiarivá

Dizajnový rad Silk-épil 9 odstraňuje chĺpky aj s korienkami, takže je pokožka nádherne hladká na dotyk. Pre dokonale hladkú a hodvábne hebkú pokožku, nech sa rozhodnete epilovať kdekoľvek.

Hladká a žiarivá

Holí a zastriháva

Holiaca hlava mení epilátor na plne funkčný holiaci strojček, zatiaľ čo zastrihávací nástavec umožňuje v prípade potreby zastrihnúť chĺpky.

Holí a zastriháva

Vysokofrekvenčný masážny nástavec

Dizajnový rad Silk-épil 9 je dodávaný s masážnym nástavcom, ktorý pomáha, aby bola epilácia šetrnejšia a komfortnejšia.

Vysokofrekvenčný masážny nástavec

Extra dôkladná epilácia

Dizajnový rad Silk-épil 9 pomáha odhaľovať a odstraňovať aj tie najmenšie a najjemnejšie chĺpky - pre týždne dokonale hladkej pokožky.

Extra dôkladná epilácia

Kvalita a účelnosť

Po registrácii na stránkach výrobcu Braun získate 5-ročnú záruku, ktorú dizajnový rad Silk-épil 9 ponúka ako potvrdenie nekompromisných štandardov kvality výrobkov.

Kvalita a účelnosť

Storočia kvalitného dizajnu Už 100 rokov tvorí kvalitný dizajn základnú filozofiu každého výrobku Braun. Dizajnový rad Silk-épil 5 je čistým odrazom samotnej podstaty od Braun: je jednoduchá, praktická a dlho vydrží.Výrobok má predĺženú záručnú dobu.

Kúpila by som si to opäť

• Tlakový senzor
    • 40 pinziet
    • Holiaca hlava
    • Pekné cestovné púzdro

Rýchla epilácia pomocou 40 pinziet a výkyvnej hlave. Epilátor disponuje led svetielkom a tlakovým senzorom. Na ošetrenie intímnych partií vám poslúži holiaca hlava. Na cesty si epilátor zbalíte do pekného cestovného púzdra. Veľmi pekný kúsok od značky Braun.

• 5 ročná záruka
    • Širšia epilačná hlava
    • Akumulátorové prevedenie
    • Vodotesný
    • Ledkové svetielko
    • Cestovné púzdro

Tento epilátor používam hlavne pri kúpeli a musím potvrdiť že epilácia je menej bolestivá. Má širokú epilačnú hlavu a tým pádom je rýchlejší. V podpazuší zasa holiaca hlava. Po zaregistrovaní som na výrobok získala 5 ročnú záruku. Odporúčam.

• 5 ročná záruka
    • Široká epilačná hlava
    • Bezkáblová prevádzka
    • Kvalitné cestovné púzdro
    • Led prisvietenie
    • Vodotesný

Drahší ale dobrý epilátor. Má širokú epilačnú hlavu, čím je dostatočne učinný. Epilácia s ním je rýchla a dobre posúži aj holiaca hlava na intímne partie. Pomocné svetielko pekne osvetluje epiláciu. Tento model je limitovaná edícia čím som získala 5 ročnú záruku. V balení je pekné a dobre organizované cestovné púzdro. Vrelo odporúčam.

• 40 pinzetiek
    • výkyvná hlava
    • wet&dry
    • výdrž batérie
    • svetielko

Vynikajúci epilátor. Mala som dlhé roky značku Braun a som rada, že som pri nej zostala. Je rýchlejší a efektívnejší ako ten doteraz. Má raz toľko pinzetiek ako som mala a výkyvná hlava čo sa prispôsobí nemá chybu. Dve rýchlosti, svetielko ktoré svieti na miesta, kde epilujem a senzor tlaku čo ma upozorní, keď príliš tlačím je veľká novinka. Je komfortný a vážne rýchly. Pokožka je dlho bez chĺpkov. Som veľmi spokojná. Verím, že mi vydrží veľmi dlho, no 5 ročná záruka ma určite potešila.