Braun Silk-épil 9 Flex 9030

Garantovaný nákup z Servatech s.r.o.

Na sklade • 1 variant3,99 €95 % • 44×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €97 % • 585×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €92 % • 187 310×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €93 % • 150×recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v daShop.cz

• Som velmi spokojna
    • Takmer bezbolestna epilacia, oproti staremu epilatoru
    • Masazny system je super
    • Moznost ppuzit vo vode. Parada!!!
    • Pekny dizajn a puzdro
    • Vela nastavcov

Som rada, ze som sa rozhodla prave pre tento produkt. Rozhodla som sa na zaklade recenzii. Je super, ze ma svetielko acmasazny system je fakt bomba. Pekne nohy masiruje a z vane som vysla uvolnena ako z masaze. Odporucam vsetkymi 10. Je sice drahsi oproti inym ktore su na trhu, ale stoji za tu cenu.

Biela
Senzor tlaku
Modelová rada
Silk-epil
Počet hlavíc

epilátor • plne flexibilná epilačná hlava • 2 rýchlosti • technológia SensoSmart • 40 pinziet • technológia Micro-Grip • vodoodolný • Li-Ion akumulátor • doba prevádzky 50 min • doba nabíjania 2 hod • osvetlenie SmartLight • kozmetické puzdro • nadstavce masážne, zastrihávacie, pre kontakt s pokožkou, na tvár • holiaca hlava • peelingový nadstavec

• , zakúpené v Bodylovers.sk

• kvalitné spracovanie, bohaté príslušenstvo, pekný dizajn
  • , zakúpené v daShop.cz

• Som velmi spokojna
    • Takmer bezbolestna epilacia, oproti staremu epilatoru
    • Masazny system je super
    • Moznost ppuzit vo vode. Parada!!!
    • Pekny dizajn a puzdro
    • Vela nastavcov