Braun Silk-épil 9961V

Druh napájania
akumulátorové
Vodotesnosť

• , zakúpené v Holime.eu

Oproti pôvodnému veľmi starému prístroju pre mňa bezbolestná epilácia. Možnosť používať na telo aj tvár a aj na mokro. Oslovili ma kefy na peeling kvôli zarastajúcim chĺpkom. Škoda že má prístroj len vrecúško na príslušenstvo. Prijala by som nejakú krabičku, kde by sa mohol dať prístroj aj všetky jeho súčasti. Bola to dobrá kúpa - vzhľadom na množstvo príslušenstva primeraná cena.

• , zakúpené v Holime.eu

• Tichý chod, svetlo je výborná pomôcka, bezkablove použitie tiež super, ostatné časti zatiaľ nepoužité ale celkovo spokojnosť

• Perfektný
    • Berie aj malinke chĺpky
    • Neboli
    • Tichý chod
    • Hladké nohy aj po týždni, pri staršom modele sa mi to nestalo
    • Hlavice na peeling sú skvele

Mohlo by byť k tomu praktickejšie puzdro a nie len obyčajné vrecúško, ale inak mi to nevadí

Počet rýchlostí
Počet pinziet
Druh napájania
akumulátorové
Vodotesnosť

Najlepšia kombinácia epilátora a exfoliačného prístroja, to je Braun Silk-épil 9 9-961V SkinSpa. Okrem štyridsiatich pinziet, ktoré Vám pomôžu s odtraněním chĺpkov, sa o Vašu hladkú pokožku postará holiaca hlava pre použitie na citlivých partiách a tri špeciálne peelingové nástavce.

Kompletná starostlivosť s Braun Silk épil 9 9-961V

Wet & Dry. Epilátor je možné použiť  v sprche alebo vani. Vďaka tomu je epilácia mimoriadne jemná a šetrná.

Vysokofrekvenčné masážne valčeky. Stimulujú pokožku počas epilácie a redukujú pocit ťahania pre maximálne pohodlie.

Prispôsobí sa kontúram tela. Epilačná hlava Braun Silk-épil je pohyblivá, takže sa pri epilácii prispôsobí kontúram. Epilátor vďaka tomu zachytí viac chĺpkov a celá epilácia je rýchlejšia a šetrnejšia.

Vidíte každý chĺpok. Vďaka osvetleniu Smartligt, vidíte pri epilácii aj najmenší chĺpok.

Rýchla epilácia. Vďaka až o 40% širšej epilačnej hlave je možné pokryť väčšiu plochu jedným ťahom.

Vytrhne i najkratší chĺpok. Vďaka pinzetám MicroGrip odstránite aj chĺpky dlhé iba 0,5 mm. Vaša pokožka môže vďaka tomu byť hladká až štyri týždne

Zvoľte rýchlosť epilácie

Rýchlosť 1 pre naozaj šetrnú epiláciu citlivých oblastí, rýchlosť 2 pre obzvlášť dôkladnú a rýchlu epiláciu.

Budete mať vždy dostatok energie

Kvalitná batéria je nabitá už za jednu hodinu a umožní až 40 minút prevádzky.

Bojujte proti zarůstajúcím chĺpkom s Braun SkinSpa 9-961e

Hĺbkový peeling Vám poskytne kefa s modrými vláknami. Hĺbkovým peelingom môžete lepšie predchádzať zarůstajícím chĺpkom.

Vďaka fialovému peelingovému nadstavcu môžete účinne odstraňovať odumreté kožné bunky a udržať svoju pokožku v perfektnej kondícii.

Masážna a exfoliačná kefa s gumovými výstupkami prispieva k revitalizácii pokožky.

Sonic Peeling-Technológia. Viac než 3000 mikrokmitov za minútu robí kefu 4x účinnejšiu než manuálny peeling.

Čistiaca kefa má 10 000 jemných štetín odstráni odumreté kožné bunky a stimuluje regeneráciu hornej vrstvy pokožky

Obsah balenia

Epilátor Braun Silk épil 9-961V

Kefa pre hĺbkový peeling

Kefa pre jemný peeling a odstraňovanie odumretých buniek pokožky

Nadstavec pre revitalizáciu pokožky

Nadstavec na tvár na odstránenie neželaných chĺpkov na tvári a citlivých partiách.

Epilačný nadstavec. Pre dôkladnú a presnú epiláciu aj v nerovných partiách

Holiaca hlava. Ak chcete používať epilátor ako plnohodnotný elektrický holiaci strojček

Zastrihávací nadstavec. Ak chcete zastrihnúť chĺpky na presnú dĺžku

Nabíjací stojan pre pohodlné nabíjanie.

Zdroj pre pohodlné nabíjanie

• takmer bezbolestná epilácia
    • príslušenstvo
    • svetielko :)
    • bezdrôtová epilácia
    • oproti starému modelu braun neporovnateľný rozdiel

som nadmieru spokojná s produktom, predtým som dlhé roky používala starší model od braun, ale tento je perfektný, svetielko top, oveľa menej bolestivý, menej podráždená pokožka, rozhodla som sa na základe recenzií, produkt nesklamal

• , zakúpené v Holime.eu

• s produktom som veľmi spokojná
  • , zakúpené v Holime.eu

Zatiaľ ho mám krátko, ale je naozaj výborný. Určite by som ho odporučila. Spĺňa všetko čo ponúka a to veľmi dobre. Jediné čo mi chýba, je malá kabelka - púzdro ( nie len tenké vrecko na šnúrku ), ktorá by mala priehradky na uskladnenie všetkých doplnkových nástavcov v prípade cestovania.

• , zakúpené v Holime.eu

• Som milo prekvapená, že po rokoch holenia vytrhá aj silné tmavé chĺpky, síce musím prejsť viackrát, ale urobí čo má. Je tichý a oceňujem aj exfoliačné nadstavce na telo.
    • Svetlo je tiež super, osvetlí veľkú plochu

Zatiaľ jediné mínus je, že nemá protišmykovú úpravu a pri epilovaní na mokro si musím dávať pozor, aby mi nevypadol z ruky.

• , zakúpené v Holime.eu

• S týmto strojčekom som nadmieru spokojná. Vydrží ozaj dlho na jedno nabitie, krásne zoberie aj male chĺpky a čo je úplne super, že ta “bolesť” je úplne znesiteľna a to som epilovala aj podpazusie. Čo sa týka príslušenstva, zatial pomáha aj proti zarastaniu chĺpkov, takze ozaj všetko ako sľubujú ;) Za mna najlepšie rozhodnutie investovať to tohto strojčeka.

Perfektny

Su fakt super!