Braun Silk-épil 5 5-185

• , zakúpené v www.Digital24.sk

• Masážna hlavica je plus
    • Aj svetlo je užitočné
    • Viac mi len skracuje chlpy než trhá

Keby som chcela depilátor tak si kúpim ten a nie epilátor, sklamal ma v tomto. Mali sme jeden epilátor od značky Braun, ktorý bol úžasný, ale starý model takže ho už nie je dostať. S nádejou v dobrú značku som kúpila tento. To, že skracuje chĺpky namiesto vytrhávania je veľmi smutné.

• , zakúpené v Andrea Shop

Funguje výborne, len kolečko na púšťanie rýchlostí je trošku nepraktické čo však nie je na závadu

Ešte som ho nepoužila.

Počet pinziet
Druh napájania
sieťové
Masážny systém

Silk épil 5 Young Beauty ponúka šetrný spôsob, ako odstrániť chĺpky. S Braun Silk épil 5 Young Beauty dosiahnete hodvábne hladkú pokožku na dobu až 4 týždňov. V pohodlí domova jemne odstránite aj veľmi krátke chĺpky pri korienkoch.

Pri pravidelnom používaní Braun Silk épil 5 rastú nové chĺpky jemnejšie a tenšie, a pokožka je teda dlho hladká. Braun Silk épil 5 5185 disponuje komfortným systémom masážnych valčekov, ktoré stimulujú pokožku, a chladivou rukavicou na upokojenie pokožky po epilácii.

Odstraňujte chĺpky aj s korienkami vďaka epilátora Braun Silk épil 5 5185

Krivkám Vášho tela sa prispôsobí výkyvná hlava epilátora. Tá sa môže vychýliť o 15 ° dopredu a dozadu. Epilácia tak bude dôkladnejšia a komfortnejšia.

Maximum chĺpkov jedným ťahom pomôžu odstrániť výstupky SoftLift, ktoré nadvihnú chĺpky priliehajúce k pokožke a navedú ich k pinzetám.

Už neprehliadnete ani jeden chĺpok vďaka osvetleniu pokožky Smart Light, ktoré osvetlí pokožku presne pod takým uhlom, aby ste na chĺpky dokonale videla.

Nebojte sa bolestivosti epilácie

Pohodlnejšiu epiláciu Vám zaručí masážne kotúčiky, ktoré stimulujú pokožku a znižujú jej napätie pri epilácii.

Pokiaľ sa ale naozaj bojíte bolesti, môžete si počas epilácie chladiť pokožku pomocou rukavice s chladiacim vankúšikom, ktorá je súčasťou balenia.

Zbavte sa chĺpkov rýchlejšie a na dlhšiu dobu

Epilačná hlava je vybavená 40 ostrými pinzetami Close-Grip, ktoré zachytia každý chĺpok a odstráni ho aj s korienkom. Vaše nohy tak budú dokonale hladké na dlhšiu dobu.

Jednoduché čistenie

Epilačnú hlavu, všetky ostatné nadstavce aj celý strojček môžete po každom použití pohodlně umývať pod tečúcou vodou. Váš epilátor tak bude vždy pripravený na ďalšie použitie.

Vyberte si z dvoch rýchlostí

Pre šetrnú a jemnú epiláciu je vhodná nižšia rýchlosť. Ak ste na epiláciu zvyknutá, potom iste uvítate vyššiu rýchlosť pre rýchlejšiu epiláciu. Vyberať rýchlosť môžete aj podľa časti tela, ktorú práve epilujete.

• , zakúpené v www.Digital24.sk

• Masážna hlavica je plus
    • Aj svetlo je užitočné
    • Viac mi len skracuje chlpy než trhá

• , zakúpené v Andrea Shop

Ešte som ho nepoužila.

• malý, má svetielko, chĺpky sa ľahko vytrasú malou metličkou
    • trochu hlučný, funguje len ak je pripojený na kábel
    • musím vytriasať chĺpky asi 4x, kým si oholím obe nohy

Ak nie ste zvyknutá na epilátor ako ja, prvé epilovanie je veľmi bolestivé. Odporúčam brať nie príliš dlhé chlpy (ideál cca pol centimetra). Ak človek vydrží, zvykne si na tú bolesť, teraz nechápem, ako som mohla byť v lete bez epilátora :-)
    Používala som ho teraz prvé leto a mám pocit, že mi teraz v zime rastú tmavšie chlpy (ale nie hrubšie). A tiež sa mi zdá, že chĺpky, ktoré boli pred tým nenápadnejšie a kratšie, teraz rastú výraznejšie (aj keď mi každý hovoril, že budú po epilovaní jemnejšie..).

• , zakúpené v Veľkoobchod Grr

zatiaľ som produkt použila len jedenkrát, preto ho nemôžem adekvátne posúdiť...

Prečo sa ma pýtate na skúsenosti s produktom, keď ste mi ho neráčili ešte dodať!

• výkon

kupil som ho ako darcek

• rychly
    • účinný
    • sietove napajanie

Moj predosly strojcek bol Panasonic, bol skoro 2x tak drahy, mal rozne nadstavce bez ktorych som mohla kludne byt a bol na bateriu, ale nebol taky ucinny ako tento Braun Silk Epil. Braun SE je velmi precizny a berie vsetko doradu, takze moj epilacny cas sa skratil o 2/3 a uz sa mi nestane, ze sa mi strojcek vybije po epilacii jednej nohy, kedze ma sietove napajanie.

• , zakúpené v Holime.eu

• Budem reagovať na predchádzajúce nevýhody napísané zákazníkmi , šnúra dĺžka postačujúca , nevyberá sa je pevná , chĺpky odstraňuje výborne Max spokojnosť, svietidlo je tiež výborná vec osvetlí dostatok miesta, puzdro je dostatočne veľké, pekne sa dá aj vyčistiť hlavica, hlučnosť pomerne nižšia ako u iných značiek, čo sa bolestivosti týka, nešklbe a ani netreba pokožku ako to tu bolo spomenuté v inej recenzii, bez problémov odstraňujem chĺpky v oblasti rúk, nôh, podpazuší aj bikín, v oblasti bikín.... Spokojnosť maximálna
    • Žiadna super